Organizacja kabli

Porządek od biurkiem lub wokół telewizora to dla wielu osób stan, który na wiele sposobów starają się osiągnąć. Kable prezentują się nieestetycznie, plączą się ze sobą lub Gina nam z oczu w momencie, gdy akurat chcemy z nich skorzystać. Znajdujące się na widoku kable to także kusząca propozycja dla domowych czworonogów. Jeśli kotek systematycznie podgryza kabel od drukarki, w nieodpowiednim momencie możemy stanąć przed koniecznością odwiedzenia punktu ksero na końcu osiedla. Jak uniknąć bałaganu oraz poprawić komfort pracy przy biurku?

samoprzylepne-organizery-do-kabli-5-sztuk-czarne-goobay-95040Jednym ze sposobów są gadżety pozwalające na umieszczenie wszystkich kabli w tunelu wykonanym z tworzywa zapobiegającego przegryzieniu przez zwierzę domowe. Jest to sposób na poprowadzenie kilku kabli tak, aby były niezauważalne dla gości i nie tworzyły plątaniny pod biurkiem lub za szafką RTV.

Doskonałym sposobem na umocowanie przewodów na blacie jest skorzystanie w samoprzylepnych elementów, dzięki którym kabel nie zsunie się i nie wyląduje za biurkiem. Sytuacja, gdy potrzebny nam kabel znajduje się pod biurkiem wśród kilku innych kabli poplątanych ze sobą, jest niezwykle denerwująca. Jeśli chcemy zapomnieć o wchodzeniu pod biurko w poszukiwaniu wtyczki, warto zainteresować się niewielkimi i estetycznie wykonanymi organizerami.

Dobrym sposobem na grupowanie kabli oraz ich wygodne umiejscowienie są wszelkiego rodzaju tasiemki i spinacze. Warto pamiętać przy tym, aby korzystać ze specjalnie przygotowanych do tego celu gadżetów, ponieważ domowej roboty ułatwienia mogą okazać się chociażby łatwopalne.

Jeśli szukasz pomysłu na organizację kabli komputerowych, zajrzyj na http://seltrade.pl/notebooki-akcesoria-do-notebookow/kable-przejsciowki-adaptery/adaptery-kable

Możliwość komentowania jest wyłączona.